Restart zdraví

Máte nějaké zdravotní zátěže?
Necítíte se dobře?
Energie se Vám často nedostává?
Chcete to změnit a žít život v radosti a plni energie?

Nabízíme Vám udělat první krok. Můžete se objednat se k nám na konzultaci, která trvá 45 - 60 minut. Cena jednoho sezení je 300,- Kč. Nikol, která se tomuto tématu věnuje, Vám ráda poradí. Příležitostně pořádáme semináře, kde si můžete ověřit své zdraví na biofotonickém skeneru.

Na jakém principu skener pracuje?
Skener funguje na principu Ramanovy světelné spektroskopie, za kterou pan Raman dostal v roce 1930 Nobelovu cenu a dnes je hojně využívána nejen v lékařství. Tato metoda je neinvazivní a je bezpečná i pro těhotné ženy.

Skener měří množství specifických antioxidantů, tzv. karotenoidů v kůži. Tyto karotenoidy zodpovídají za buněčnou ochranu, zvyšují celkovou imunitu, a je důležité stravou je podporovat. Lidé s malým množstvím karotenoidů jsou podstatně méně vyživeni vitamíny a minerály a také ztrácí schopnost si tyto živiny v těle ukládat, i když začnou jíst více ovoce a zeleniny. 

Kontakt:
Nikola Vacková
606 887 876


SEMINÁŘE:
Čtvrtek 26.8.2021 v 10,00 hodin - Seminář Restart zdraví a energie

Na semináři si změříte množství antioxidantů v těle pomocí biofotonického skeneru (neinvazivní metoda vhodná i pro těhotné). Zjistíte jak chráněné jsou Vaše buňky a jak je Vaše tělo schopné vstřebávat živiny. Dozvíte se, jak se dostat z případných zdravotních zátěží přírodní cestou nebo jak se jim vyhnout. Popovídáme si o bioaktivních vitamínech. A hlavně si odpočinete od všedních dnů ve společnosti stejně naladěných žen. 

V případě zájmu pro Vás navrhneme kúru přímo na míru.

Počet účastnic: max 10 žen

Cena: 200,-Kč

Rezervace a informace na tel 606 887 876

Těší se na Vás Nikol a Káťa